معرفی برترین آنتی ویروسهای سال 2013 توسط AV-Test

در بخش بهترین صیانت و محافظت در سال 2013 جوایز این لابراتوار بر اساس ارائه بهترین متد و روش در راه مقابله با بدافزارها در سال 2013 بر روی سیستم عامل ویندوز و اندروید اهدا شده است. این بخش بر اساس ارزیابی محصولات بر اساس عملکرد آنها در برابر بدافزارهای شناخته شده و همچنین بدافزارهای به اصطلاح zero-day که بر روی وب و فضا سایبری منتشر میشوند تطبیق داده شده است.

در این بخش نرم افزار امنیتی Bitdefrnder Internet Security به عنوان برترین نرم افزار امنیتی برای کاربران خانگی تحت سیستم عامل ویندوز، نرم افزار امنیتی F-Secure Client Security به عنوان برترین محصول سال برای شرکتها تحت سیستم عامل ویندوز و محصول Antiy AVL به عنوان برترین محصول امنیتی سال برای سیستم عامل اندروید شناسایی شده اند:

همچنین در بخش بهترین عملکرد که مربوط به ارزیابی محصولات در خصوص تاثیر آنها بر عملکرد کلی سیستم بعد از نصب آنها است نیز در سال جاری بهترین نرم افزار امنیتی مشخص شده است. این بخش شامل آزمون وضعیت سیستم در خصوص اقداماتی نظیر اجرای نرم افزارها، دانلود از اینترنت و سرعت بارگذاری وب سایتها و همچنین کپی فایلها بعد از نصب نرم افزار امنیتی است.

در این بخش همچنین نرم افزار Bitdefender Internet Security در بخش کاربران خانگی تحت سیستم عامل ویندوز و Symantec Endpoint Protection در بخش شرکتها و تحت سیستم عامل ویندوز برترین نرم افزارهای امنیتی سال 2013 شناخته شده اند:

به شکل کلی وضعیت نرم افزارهای امنیتی و رده بندی آنها طی سال 2013 از دید این لابراتوار و بر اساس آزمونها صورت گرفته از سو آن به شرح زیر است:

میانگین وضعیت حفاظتی نرم افزارها در سال 2013 برای کاربران خانگی:

میانگین وضعیت حفاظتی نرم افزارها در سال 2013 برای شرکتها:

میانگین وضعیت حفاظتی نرم افزارها در سال 2013 برای موبایل (سیستم عامل اندروید):

میانگین امتیازی نرم افزارها در بخش عملکرد برای کاربران خانگی:

میانگین امتیازی نرم افزارها در بخش عملکرد برای شرکتها:

 گفتنی است که لابراتوار AV-Test یکی از چندین موسسه و آزمایشگاهی است که مشغول به بررسی عملکرد و وضعیت سیستمها و نرم افزارهای امنیتی در سراسر جهان میکند. در کنار این موسسه موسسات دیگری نظیر AV Comparative نیز حضور دارند که به روشهای خاص خود اقدام به آزمون نرم افزارها و اهدای جوایز به آنها میکنند.

منبع : av-test.org

/ 0 نظر / 83 بازدید